6PAK Sauce ZERO 500ml Smoke BBQ

Produkto kodas: VM349
Prieinamumas: Neturime
Kategorijos: ,
Žymos: , , ,
Dalintis:

„6PAK Nutrition Zero Sauce Smoke BBQ“ – puikus, aromatingas kepsnių ant grotelių dūmas! Ar ieškote kepsnių ant padažo, kuriame nėra riebalų ir cukraus? „6PAK Nutrition Zero Sauce Smoke BBQ“ tikrai yra produktas jums! Tai puikus aromatingas padažas, kuris puikiai papildys įvairius patiekalus ir užkandžius. Tai puikiai subalansuoto, stipraus skonio ir tinkamos konsistencijos produktas, kuris gali puikiai papildyti bet kokią virtuvę, taip pat yra tinkamas pasirinkimas, jei norite savo meniu papildyti produktu, kurio energinė vertė yra maža. „6PAK Nutrition Zero Sauce Smoke BBQ“ yra puiki kasdienio raciono įvairovė, taip pat puikus grilio patiekalų papildymas. Jums tikrai patiks, jei jums patinka kepsnių ant grotelių padažas.

Dalintis sporto maistu iš papildų bazės:

„6PAK Nutrition Zero Sauce Smoke BBQ“ yra rūkytas BBQ padažas. Sudėtyje yra saldiklio.

„6PAK Nutrition Zero Sauce Smoke BBQ“ – puikus, aromatingas kepsnių ant grotelių dūmas!

Ar ieškote kepsnių ant padažo, kuriame nėra riebalų ir cukraus? „6PAK Nutrition Zero Sauce Smoke BBQ “ tikrai yra produktas jums! Tai puikus aromatingas padažas, kuris puikiai papildys įvairius patiekalus ir užkandžius. Tai puikiai subalansuoto, stipraus skonio ir tinkamos konsistencijos produktas, kuris gali puikiai papildyti bet kokią virtuvę, taip pat yra tinkamas pasirinkimas, jei norite savo meniu papildyti produktu, kurio energinė vertė yra maža. „6PAK Nutrition Zero Sauce Smoke BBQ“ yra puiki kasdienio raciono įvairovė, taip pat puikus grilio patiekalų papildymas. Jums tikrai patiks, jei jums patinka kepsnių ant grotelių padažas.

„6PAK Nutrition Zero Sauce Smoke BBQ“ – skanus, aromatinis padažas, turintis mažą energinę vertę!

Rekomenduojamas vartojimo / paruošimo būdas:

Kaip indų priedą naudokite 5 ml produkto porciją. Naudokite atsižvelgdami į individualius poreikius, valgykite iškart po paruošimo. Padažo atskyrimas yra natūralus procesas. Prieš naudojimą gerai suplakti.

Gamintojas: 6PAK Nutrition
Kilmės Šalis: Lenkija

Svoris 500 g
Skonis

Barbekiu dūmo

Nėra atsiliepimų.

Būkite pirmas aprašęs “6PAK Sauce ZERO 500ml Smoke BBQ”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *