6PAK Creatine Monohydrate 500g [bag]

18.00 PVM

Produkto kodas: VM441
Prieinamumas: Turime
Dalintis:

„6PAK Nutrition“ yra aukščiausios kokybės Kreatino monohidrato produktas, kurio sudėtis yra pagrįsta itin anaboliniu kreatino priedu, praturtintu taurinu. Turėdami šiu savybių, žymiai pagerės rezultatai, raumenų masės ir fizinės jėgos padidinimui. Verta paminėti, kad jis naudojamas sporte daugiau nei 20 metų ir buvo kruopščiai išbandytas – nesukelia neigiamo šalutinio poveikio sveikam kūnui. Kiekvienoje produkto porcijoje yra tik aukščiausios kokybės veikliosios medžiagos. Reguliarus kreatino monohidrato papildymas jau 3 gramais per dieną gali padidinti fizinę jega.Kreatino monohidratas yra labai geras pasirinkimas pradedantiesiems sportininkams ir profesionalams.

Turime

Dalintis sporto maistu iš papildų bazės:
  • KLASIKINIS, KOKYBINIS KREATINO MONOHIDRATAS
  • GALINGA JĖGA ANABOLIKA BE ŠALUTINIO POVEIKIO SVEIKAI KŪNUI
  • PADIDINTI STAMINA
  • TAURINO PRIEDAS KREATINO PAVYZDŽIUI PAGERINTI
  • Idealus kiekvieno rato pasirinkimas – neatsižvelgiama į jų etapų sportininką

Aprašymas 6PAK Nutrition kreatino monohidratas – 500g

Aukščiausios kokybės debilų monohidratas miltelių pavidalu. Didelis mikronizacijos laipsnis užtikrina greitą įsisavinimą ir patogu paruošti kiekvieną porciją. Ypač anabolinė medžiaga, taikymas pagreitina pasiektą liesos raumenų masės ir fizinės jėgos padidėjimą! Statyk už patikrintus sprendimus už gerą kainą.

GAMINĮ NAUDOJO IR REKOMENDUOJA 6PAK ŽAIDĖJAI, ĮSKAITANT KULTŪROS PRIEŽASTĮ – PIOTRĄ BORECKĮ.

6PAK Nutrition kreatino monohidratasyra aukščiausios kokybės produktas, kurio sudėtis yra pagrįsta itin anaboliniu kreatino priedu, praturtintu taurinu. Turėdami anabolinių savybių, žymiai pagerės rezultatai, pasiekti raumenų masės ir fizinės jėgos pavidalu. Verta paminėti, kad jis naudojamas sportui papildyti, yra daugiau nei 20 metų ir buvo kruopščiai išbandytas – nesukelia neigiamo šalutinio poveikio sveikam kūnui. Kiekvienoje produkto porcijoje yra tik aukščiausios kokybės veikliosios medžiagos. Reguliarus kreatino monohidrato papildymas jau 3 gramais per dieną gali padidinti fizinę būklę. Žinoma, siūloma kompozicija tinka ne tik nuolat papildant, bet ir ciklų metu. Kreatino monohidratas yra vienodai geras pasirinkimas pradedantiesiems sportininkams ir profesionalams.

Milžiniškas JĖGOS ANABOLIKAS, turintis visišką SAUGUMĄ SVEIKAI KŪNUI!


1 lentelė. Kreatino papildų poveikis kūno svoriui naudojant vadinamąjį. tuščia grupė (placebas) [Hill, 2006]. Analizuojant lentelėje išvardytus bandymų duomenis sunku nepastebėti, koks didelis kreatino poveikis sportininko kūno svoriui. Poveikis, kurį kas savaitę papildo, yra labai įdomus. Placebo grupė pranešė apie beveik nulinį +/- 0,18 kg augimą, tuo tarpu kreatinu gydytos grupės kūno svoris siekė net 1 kg.

Jei ketinate rinktis produktus profesionaliam kreatino ciklui atlikti, tai bus puikus pasiruošimas jums (taip pat turėtumėte pagalvoti apie beta alanino ciklo „BETA PAK“ prekės ženklo „6PAK Nutrition“ įtraukimą). Panaudojus šių dviejų puikiai veikiančių medžiagų sinergiją, galima lengvai pasiekti dar geresnių sportinių rezultatų. Taurinas yra viena iš vadinamųjų grupės amino rūgščių. „Baltymų amino rūgštys“, todėl nestato kūno audinių. Tai yra labai geras sieros šaltinis ir vaidina daugybę vaidmenų organinėse medžiagose: palaiko skysčių ir elektrolitų pusiausvyrą bei rūgščių ir šarmų pusiausvyrą. Taurinas teigiamai veikia produkto, įskaitant kreatiną, biologinį prieinamumą – ir dėl šios priežasties jis buvo rikiuotėje.

6PAK Nutrition kreatino monohidratas yra produktas, skirtas visiems ambicingiems sportininkams, kurie ieško teisėto ir efektyvaus būdo paspartinti raumenų masės ir fizinės jėgos padidėjimą. Aukščiausios kokybės už gerą kainą!

[1]. Engelhardtas, Martinas; Neumannas, Georgas; Berbalk, Anneliese; Reuter, Iris, Kreatino papildai ištvermės sporte, Medicina ir mokslas, sportas ir mankšta 1998 m.
[2]. Kreideris, Richardas B.; Ferreira, Marija; Wilsonas, Maiklas; Grindstaffas, Pamela; Pliska, Stevenas; Reinardy, Jeffas; Cantleris, Edvardas; Almada, AL Kreatino papildų poveikis kūno sudėčiai, jėgai ir sprinto rezultatams, Medicina ir mokslas, sportas ir mankšta 1998 m., 30 tomas – 1 leidimas, 73–82 p.
[3]. Ralf Jäger, Martin Purpura, Andrew Shao, Toshitada Inoue ir Richard B. Kreider, Naujų kreatino formų veiksmingumo, saugumo ir reguliavimo būklės analizė., Amino Acids. 2011 gegužė; 40 (5): 1369-1383.
[4] Amy M Hile, Jeffrey M Anderson, A Kelly Fiala, J. Herb Stevenson, J Douglas Casa ir Carl M Maresha, kreatino papildai ir priekinio skyriaus slėgis mankštinantis karščiu dehidruotiems vyrams, J Athl traukinys. 2006 m. 41 (1): 30-35.
[5]. Andreasas Benderis, Walteris Samtlebenas, Matthiasas Elstneris Thomas Klopstockas, ilgalaikis kreatino papildas yra saugus senyviems pacientams, sergantiems Parkinsono liga, Mitybos tyrimai, 28 tomas, 3 leidimas, 2008 m. Kovo mėn., 172–178 puslapiai.

Dozavimas: 1 porcija per dieną

6PAK Nutrition kreatino monohidratas – 500g
Dalis:5g
Porcijų skaičius pakuotėje:100
Pakuotė:500 g
Grynas svoris:500,00 g
Maistinė vertė / informacija apie maistingumą:Už 5g % RWS *
Kreatino monohidratas 4700mg
4131mg
Taurinas 300mg
Sudėtis: kreatino monohidratas, taurinas.

*% Maistinių medžiagų pamatinės vertės

Gamintojas: 6PAK Nutrition
Kilmės Šalis: Lenkija

Svoris 500 g

Nėra atsiliepimų.

Būkite pirmas aprašęs “6PAK Creatine Monohydrate 500g [bag]”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *