PREKIŲ PRISTATYMAS

Jūsų įsigytas prekes įgaliotas LP EXPRESS, OMNIVA, DPD, Lietuvos paštas kurjeris pristatys iki pat durų visoje Lietuvos teritorijoje. Kai prekės bus paruoštos išsiuntimui, Jūs gausite elektroninį pranešimą. Prekės pristatomos per 2-5 d.d. dienas, priklausomai nuo sezono ir pristatymo adreso. Šventiniu laikotarpiu prekių pristatymas gali užtrukti iki 10 dienų.

Prieš pristatydamas prekes kurjeris susisieks Jūsų nurodytu telefono numeriu ir suderins siuntos pristatymo laiką. Jei nepavyksta susisiekti, kurjeris pristato prekę nurodytu adresu, o nepavykus įteikti siuntos, pašto dėžutėje palieka pranešimą, kuriame nurodo neįteiktos siuntos saugojimo adresą ir / arba telefono numerį, kuriuo paskambinęs siuntos gavėjas gali gauti informacijos apie saugomos siuntos atsiėmimo sąlygas. Neįteikta siunta saugojama LP EXPRESS, OMNIVA, DPD, Lietuvos paštas nurodytoje vietoje arba sutikus gavėjui persiunčiama į pasirinktą pašto skyrių ar LP EXPRESS, OMNIVA, DPD, Lietuvos paštas paštomatą.

Pristatymo kaina ir laikas priklauso nuo pasirinkto varianto:

  • Standartinis pristatymas: 2-5 darbo dienos nuo išsiuntimo, kaina  0,00 EUR (įskaitant PVM). Nemokamas pristatymas užsakymams virš 50 EUR
  •  Pristatymas į pasirinktą paštomatą (0.00€)
  •  Pristatymas į Kuršių Neriją nėra galimas.
  •  Atsiėmimas parduotuvėje: 2-5 darbo dienos nuo išsiuntimo, kaina 0,00 EUR.
  • Neatsiimta siunta grąžinama į Papildų bazė, UAB parduotuvę.
  • Atkreipkite dėmesį, kad turite nurodyti teisingą telefoną ir pristatymo adresą, kuriuo būsite, kai kurjeris pristatys Jums prekes.

Prekių pristatymo kaina:
Pristatymo paslaugos kaina yra 3.10 €. Kai užsakymo suma viršija 59 € – pristatymas nemokamas.

Jei jūsų užsakymas bus pristatomas į pasirinktą „Papildų Bazė“ parduotuvę per 2-5 d.d apie tai, kad užsakymas paruoštas atsiimti, jums bus pranešta el. paštu. Užsakymą galima atsiimti per 14 dienų. Jei per tą laiką užsakymo neatsiimsite, mes susisieksime su jumis ir nustatysime, ar jūs planuojate atsiimti paketą. Jei negalėsime to patvirtinti, užsakymas bus grąžintas į neatsiimta siunta grąžinama į Papildų bazė, UAB parduotuvę. Pinigus į Jūsų sąskaitą pervesime ne vėliau kaip per 14 dienų.