Dažniausiai užduodami klausimai

Ne. sporto maistas ar papildų bazė produktai nėra anaboliniai steroidai. Sporto maistas ar papildų bazė sporto papildai yra alternatyva anaboliniams steroidams.

Taip. sporto maistas ir papildų bazė interneto svetainėje produktai yra legalūs.

Ne. Užsakant sporto maistas ar papildų bazė produktus receptas nereikalingas. Tačiau turite pasikonsultuoti su jūsų sporto treneriu arba mitybos vadovu, kuris jums patars ar užsakoma prekė jums yra tinkama vartojimui.

Ne. sporto maistas ar papildų bazė produktus užsako tik iš oficialių gamintojų. Todėl gamintojai atsako už savo produkto kokybę.

Kiekviename produkto aprašyme yra pakankamai informacijos, kaip vartoti produktą. Tačiau visada rekomenduojame pasitarti su savo sporto treneriu arba mitybos vadovu. 

Papildų bazė ar sporto maistas produktai yra skirti naudoti laikantis tinkamos dietos ir treniruočių tvarkaraščio. Paprastai dauguma papildų bazė ar sporto maistas klientų puikius rezultatus mato jau po 2–3 savaičių. Vis dėlto turėtumėte skirti produktui iki 4 savaičių, kad pamatytumėte pirmuosius rezultatus.

Kol toliau laikysitės subalansuotos mitybos ir treniruočių plano, galėsite palaikyti rezultatus pasiektus su papildų bazė ar sporto maistas papildais.

Mokėjimai

Mes priimame mokėjimus per „Paysera“, bankinio pavedimo būdu. Apdorojant mokėjimus, kai kurie jūsų duomenys bus perduoti „Paysera“, įskaitant informaciją, reikalingą mokėjimui apdoroti ar palaikyti, pvz., Bendrą pirkimo sumą ir atsiskaitymo informaciją.

    X