Apie mus

Esame UAB “Papildų bazė”, kuri prekiauja sporto papildais. Ši bazė atsirado iš didelio noro daug ir stipriai sportuoti, iš noro susiformuoti kūną, kuriame būti gera. Viskas prasidėjo nuo minties. Teisingų minčių bazė – yra pagrindinė ir svarbiausia bazė Jūsų gyvenime. Auginti teisingas mintis reikia mokėti, bet mes ne apie tai, o apie tai, kad Jūsų mintis sportuoti ir rūpintis savo kūnu yra labai teisinga. Sportuojančiam kūnui reikia sporto maisto, o čia jau MES – PAPILDŲ BAZĖ, KURI PASIRŪPINS JŪSŲ SPORTO MAISTU. Mes nemeluosim, kad papildai daro stebuklus. Stebuklus darote Jūs, o mes parinkdami Jums SPORTO MAISTĄ padėsime nenukrypti nuo pasirinkto tikslo. Teisingai sudėlioti ir parinkti sporto papildai, sportuojant padės intensyviau formuotis raumeniui, turėti jėgos ir ištvermės tada, kada labiausiai reikia, nenualinti savo organizmo, o skatinti jį augti, atsistatyti, tobulėti ir leisti mėgautis rezultatais.

Naikinkime nepageidaujamą riebalą su mūsų siūlomais riebalų degintojais, auginkime liesą raumeninę masę su ypatingai aukštos kokybės, patentuotais fermentų išrūgų baltymais, amino rūgščių papildais, elentynose rasite ir maisto, kurį pasigaminti neužtrukite, rasite vitaminų, kurie papildys Jūsų mitybos racioną. Turėkime tvirtą ir sveiką kūną!

Taigi mes Jums siūlome ilgametę patirtį turinčių trenerių atrinktus sporto papildus, kurių sudėtis – tik reikliems sportininkams! Kurių kainos ir kokybės santykis yra tobulas, TAI BAZINIAI PAPILDAI, kurie skirti kiekvieno sportininko dietai.

O krepšelius pradedandiesiems ar tiems, kam reikia konsultacijos – mes jau sudėliojome skiltyje – rinkiniai.

DĖMESIO! Asortimentas toks, kad nepasimestų nei vyrai, nei moterys! Tik tai ko reikia! Ir augimui, ir tirpimui! Pristatymas greičiau negu greitai! Konsultacijos – profesionalios, kvalifikuotos, nuoširdžios ir nemokamos,  nes mes renkam ir karmai taškus!

Gyvenkime su visa reikalinga jėga ir ištverme!

Jūsų Papildubaze.lt

Kodėl verta pirkti pas mus

PROFESIONALIOS KONSULTACIJOS

Profesionalios konsultacijos sporto ir mitybos klausimais.

24/7 PAGALBA

Konsultacijos internetu visą parą dėl prekių vartojimo ir jų panaudojimo sporto reikmenims.

PAPRASTAS GRĄŽINIMAS

Jeigu prekė nebuvo pažeista ir turi prekinę išvaizdą per 15 darbo dienų mes priimane prekę atgal.

Mes pristatome sporto maisto papildus visoje Lietuvoje

Nuo išrūgų baltymų miltelių iki amino rūgščių. Mes siūlome nuolaidas daugeliui geriausiai parduodamų prekių ženklų, įskaitant „6PAK“, „Go On Nutrition“, „Mars Wrigley Confectionery“, „Power Body Nutrition Ltd.“, „MEX Muscle Excellence“ ir daugeliui kitų. Mūsų klientų aptarnavimas yra neprilygstamas ir jį palaiko greito pristatymo paslauga. Esame tikri, kad jums patiks naudoti „POWER SYSTEM“ kaip savo sporto ir kultūrizmo papildų tiekėją.

Labai greitai pristatyti papildai. Nuostabus instruktoriai kurie pataria ką ir kaip vartoti.
Jonas ir Justina
Sportininkai
X