UŽSISAKYK DABAR

Papildų bazė

Sveikas maistas sportuojantiems

Sporto maistas

UŽSISAKYK DABAR

Papildų bazė

Sporto maistas

UŽSISAKYKITE

Profesionalus sportas

Sporto maistas

Sveikas maistas

Skirtas profesionaliam sportui

Vitaminai ir Mineralai

Šiuolaikiniam sportui

PRISTATYMAS

Visoje Lietuvoje

24/7 PAGALBA

Greita pagalba internetu

100% GRAŽINIMAS

Kokybiškos prekės garantas

Savaitės blykstės naujiena - „JF“ sveikas maistas

6pak-milky-shake-whey-700g

Papildų bazė – jūsų mėgstamiausia sporto parduotuvė!

Ieškote aukščiausios kokybės maisto papildų , natūralaus sveiko maisto , sporto papildų , kurie atitiktų pradedančiųjų ir profesionalų reikalavimus? Jūs atėjote į reikiamą vietą!

Daugelį metų mes rūpinamės savo klientų sveikata ir sportu. Mes patariame dietos ir treniruočių klausimais virtualiuose pokalbiuose, iš kur vykdome jūsų užsakymus, kurie pasiekia visą Lietuvą! Mūsų asortimente taip pat rasite sportinių aksesuarų, profesionalių sportinių drabužių ir daugybę sveikatą stiprinančių produktų.

Būdami vieni pirmųjų Lietuvoje, mes sujungėme sveiko maisto ir maisto papildų pardavimą, nes suprantame, kad tinkamas jūsų dietos rūpinimasis, individualus papildymas, regeneravimas ir fizinis aktyvumas yra raktas norint pasiekti numatytų rezultatų!

Papildų bazė, UAB mes ne tik stengiamės pateikti išskirtinį produktų asortimentą, bet ir remti sportinius rezultatus ugdant. Pasitelkę didžiulį mūsų žinių ir patirties lygį, mūsų ekspertų komanda gali bendradarbiauti su jumis, kad papildytų ir plėtotų jūsų sportinės mitybos strategiją, pradedant pristatyti švenčiamus pirmojo maisto dietos planus, baigiant edukaciniais pokalbiais ir pristatymais.

Greitas pristatymas

1-2 dienos

100% Pinigų gražinimas

Kokybiškos prekės garantas

Saugos atsiskaitymas

100% saugus atsiskaikymas

8/7 Kliento pagalba

Suteiksime pagalbą